MEZ MČR Kramolín a Vranov u Brna 28.07.2010

Já se ještě vrátím ke 3. závodu v Kramolíně. Trať se mi zde velmi líbí a byla výborně připravená. Při první jízdě došlo k hromadnému pádu, který jsem naštěstí projel. Do konce jízdy jsem ještě pár jezdců před sebou předjel a nakonec z toho bylo v cíly krásné 5. místo. Druhá jízda byla malinko horší a po horším startu jsem se musel propracovávat dopředu. Cílem jsem projel na 7. místě. Celkové mi to vyšlo na 5. místo a v průběžném pořadí jsem se posunul na 7. příčku.

4. závod se konal na krásné trati ve Vranově u Brna, kam sem se velmi těšil. Bohužel radost mi zkazilo počasí, které zdejší trať velmi rozbahnilo a v prvním tréninku na trati zůstalo hodně motorek stát. Další tréninky byly zrušeny a pokračovalo se až kvalifikacemi. Mezitím z trati vyhrnuly buldozerem nejhorší bahnivá místa a trať mírně zkrátily. V kvalifikaci se mi na blátě moc nedařilo a ve 4. kole jsem ještě absolvoval výstup přes řidítka a tak jsem zamířil do depa. Na hlavní závody byly na trati už hluboké koleje a v těch se mi vůbec nedařilo. Stejně jako na blátě ve Stříbře jsem po špatném startu v první jízdě ještě upadl a dojel na 14. místě. Do druhé jízdy jsem doufal, že to bude lepší a opak se stal skutečností. Bez pádu jsem jízdu dokončil až na 16. místě. Se svým výkonem nejsem vůbec spokojen a v průběžném pořadí jsem se také propadl. Nyní jsem na 9. místě.

Další závod MEZ MČR se jede 14. 8. v Kaplici. Doufám, že se mi zde bude více dařit.